Tel: +48 690 466 773
Email: info@bodycollagen.com
Nowe i niesamowiteDobrze znane i sprawdzone.Wyjątkowe suplementy

Nowe i niesamowite

Kosmetyki Colway International

Read More

Dobrze znane i sprawdzone.

Tą linię pokochały tysiące użytkowników.

Wyjątkowe suplementy

Unikalne, w pełni naturalne, o najwyższej przyswajalności. Jesteś, nie tym co zjesz, ale tym, co przyswoisz.

Współpraca

Kolagen Naturalny to nie tylko świetne kosmetyki, ale ja osobiście od samego początku dostrzegłam możliwości zarobkowania na nim. Bo to przecież jedyny aktywny biologicznie kolagen, który powstrzymuje procesy starzenia… Jeśli tylko to będzie prawda, jak sobie powiedziałam. Spróbowałam na swojej skórze i efekty były faktycznie niesamowite. Zaczęłam więc poważnie myśleć o sprzedaży tego kosmetyku, bo przecież każda z nas oczekuje podobnych efektów pielęgnacyjnych.

System Colway mile mnie zaskoczył jest bardzo prosty i przejrzysty. Kupuję tanie i sprzedaję drożej. Z tą różnicą, że praktycznie nie potrzebuję wielkich nakładów finansowych. Bo jakieś przecież każdy musi ponieść, prawda?

Z czasem odkryłam, że to co wyróżnia ofertę Colway od innych to przede wszystkim unikalny produkt, z Kolagenem Naturalnym i Colvitą na czele. Takiego preparatu nie ma faktycznia żadna inna wielka firma, a już na pewno nie ciesząca się rozpoznawalnością swojej marki. I to jest gigantyczna korzyść, którą już na starcie otrzymałam – coś niezwykle fascynującego, czego nasi klienci chcą słuchać i czego oczekują. Bo my tutaj naprawdę sprzedajemy marzenia. Bo jeśli zatrzymanie pojawienia się zmarszczek na wiele lat nie jest marzeniem wielu, no to co innego nim jest?

Z tymi preparatami dotarcie do grupy stałych klientek nie było strasznie trudne, szczególnie po nauczeniu się i zaczęciu prezentacji z masażem kolagenowym twarzy. Jego efekty są po prostu niesamowite i naocznie pokazują, czego możemy od kosmetyków kolagenowych Colway oczekiwać. I to naprawdę skutecznie.

I w ten sposób rozwijam się jako sprzedawca detaliczny w Colway, ciesząc się maksymalnym już rabatem manadżerskim, co zajęło mi naprawdę niewiele czasu.

Jest jeszcze inna, dodatkowa droga. Skoncentrowanie się na budowie tzw. dochodu pasywnego, czyli najkrócej mówiąc, nagrody za wysiłek i poświęcony czas, żeby nauczyć kolejne osoby skutecznie sprzedawać preparaty kolagenowe. Jest to praca z odroczonym terminem płatności, jednak jeśli lubisz pomagać innym ludziom i uważasz, że umiesz zostać liderem czy też wzorem dla innych, to serdecznie zapraszam.

Odkryłam, że system Colway jest na tyle przejrzysty i prosty, że każdy znajdzie tam coś dla siebie. Czy to dorobić sobie do pensji zapraszając koleżanki na spotkania, a potem ich koleżanki itd., albo wraz ze wzrostem dochodów skoncentrować głównie na tym. Cel jest zawsze jeden – osiągnięcie wolności finansowej, co pozwala nam realizować swoje pasje i marzenia.

Od kwietnia 2015 r. Colway uruchomił nowy system dystrybucji Colway International, z nowymi i fantastycznymi produktami. Prawdziwa futurologia w kosmetologii i suplementacji. Najkrócej rzecz ujmując. Przyłączając się do firmy otrzymujemy w bardzo niskiej rocznej opłacie sklep internetowy, wirtualne biuro (gdzie możemy śledzić wszystkie aspekty naszej pracy) oraz jak wspomniałam – unikalne produkty z nową generacją Kolagenów Natywnych na czele.

Zapraszam do zarejestrowania się: www.bodycollagenpolska.colwayinternational.com

Współpraca z Colway

Bardzo chętnie pomogę Ci zarobić na Kolagenie Naturalnym i Kolagenie Natywnym, jeśli tylko dostrzeżesz w tym możliwość dla siebie. Naprawdę warto.

Zapraszam Cię do współpracy.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*