Tymozyna β4 niewyobrażalnie skuteczna przy regeneracji naszych tkanek – w tym skóry.

Tymozyna β4 występuje naturalnie w organizmie. Jest hormonem peptydowym zbudowanym z aminokwasów. Naprawia i regeneruje uszkodzone komórki i tkanki, np. pomaga przy naprawie uszkodzonych włókien mięśniowych po wysiłku lub urazie. Czyni to głównie poprzez zmuszenie komórki do podziału. Zmuszenie oznacza tyle, że komórka pod wpływem działania tymozyny β4 nie ma wyboru – dzieli się. I kropka. Jest to niezwykle silne działanie, gdyż hormon ten potrafi zmusić do podziału nawet komórki do tej pory uważane za niepodzielne – komórki sercowe (kardiomiocyty). Jest więc bardzo skutecznie używana w klinikach dla milionerów do leczenia skutków zawałów. Po podaniu Tymozyny β4 ślady po zawale po prostu znikają. Jest ona też wykorzystywana w kremach na zamówienie dla osób z… nieograniczonym budżetem. Dlaczego? Bo jest po prostu niewyobrażalnie droga…

Tymozyna β4 jest obecnie wytwarzana w czterech krajach na świecie: w Australii, Arabii Saudyjskiej, USA oraz od pewnego czasu w Polsce. Jednak te pierwsze 3 kraje wykorzystują niezwykle drogą metodę jej pozyskiwania, przez co jej wykorzystanie jest ograniczone tylko do kręgów ludzi, którzy mogą sobie na takie substancje pozwolić. W praktyce multimilionerów. W Jeleniej Górze opracowaliśmy jednak metodę pozyskiwania naturalnej Tymozyny β4 w zanacznie niższych cenach. Dzięki temu, na prawach wyłączności, ta niezwykła substancja trafiła do produktów Colway. I przedstawiamy to z nieukrywaną dumą. 

Mówię dokładniej o Odmładzającym Kremie do twarzy, linii Antiage – jedynym kremie na świecie w seryjnej produkcji, który w swoim składzie posiada Tymozynę β4. Wyobraź sobie proszę teraz, jakie rzeczy ten krem potrafi zrobić z Twoją skórą, jeśli enzym ten potrafi całkowicie wyeliminować skutki zawału? Uważane dotąd za niepodzielne komórki sercowe dzielą się jak komórki macierzyste, więc co się dzieje z fibroblastami w naszej skórze, jeśli poddamy je działaniu tymozyny? Możesz dzięki niej liczyć na bardzo pozytywne skutki pielęgnacyjne. I do tego zupełnie bezpiecznie, bo Tymozyna jest to enzym, który żyje w całkowitej zgodzie z innymi komórkami, a do tego nie ma żadnych skutków ubocznych. Żaden kraj nie umieścił jej na liście produktów zakazanych, co oznacza, że możesz jej śmiało używać. Teraz bez większego trudu i Ty możesz zapoznać się z jej niewiarygodnym, dobroczynnym działaniem na twoją skórę. Do tej pory tylko żony szejków i milionerów mogły pozwolić sobie na krem z Tymozyną β4 – dzisiaj także Ty.

Tymozyna β4 zmusza komórki twojej skóry do podziału, zwiększa się więc ilość fibroblastów, a przez to kolagenu, a wraz z nim poprawia się ogólna kondycja i wygląd skóry. Proces przyśpieszający odnowę skóry i naskórka staje się faktem. Podczas dzielenia wytwarza się także elastyna i kwas hialuronowy, który skutecznie odbudowuje ją od wewnątrz. Dlaczego właśnie tymozyna jest tak bardzo Ci potrzebna ? Dlatego, że potrafi:
– rozróżnić komórki śródbłonka;
– równoważyć wzrost nowych komórek;
– spowodować migracje keratynocytów (komórki te biorą aktywny udział w procesie rogowacenia naskórka);
– dzieli fibroblasty (najważniejsze komórki skóry właściwej odpowiedzialne za produkcję podstawowych substancji strukturalnych skóry: kolagenu, elastyny i kwasu hialuronowego);
– magazynuje ponadprogramowy kolagen;
– zmniejsza stany zapalne;
– zmniejsza rozstępy i blizny;
– pobudza wzrost włosów;
– przyśpiesza odbudowę zębów.

Stosując kosmetyki z zawartością tymozyny Twoja twarz będzie Ci za to wdzięczna, bo po prostu będzie wyglądać ładnie i zdrowo, a Ty będziesz się czuć ze swoją skórą komfortowo, świeżo i bardzo atrakcyjnie. Również Twoje otoczenie zauważy różnicę, będzie widać, że dbasz o swój wygląd i go pielęgnujesz. Nie będziesz musiała spędzać godzin przed lustrem, aby ukryć jej mankamenty i nieuchronne starzenie się. Co więcej ten składnik zdziała cuda również na męską cerę, która ze względu na golenie, jest często uszkadzana i podatna na niedoskonałości. Gorąco polecam kosmetyki firmy Colway z tymozyną β4, jedną z najdroższych substancji na świecie. Milionerzy płacą potężne sumy pieniędzy nie dla metki, ale dla konkretnego działania. Dzisiaj, jest także w twoim zasięgu.