Twoje włosy wizytówką twojej kobiecości.

Dla każdej z nas piękne i lśniące włosy to niejako wizytówka naszej kobiecości. I nieważne czy są one długie czy krótkie, proste czy kręcone, mają naturalny kolor czy są farbowane… Ważne, abyśmy się dobrze z nimi czuły i roztaczały wokół siebie blask i urok, któremu nie będzie można się oprzeć.

Ale jak to zrobić, gdy nieustannie masz problem albo z elektryzującymi się włosami, albo z suchymi i łamliwymi końcówkami? Masz dosyć próbowania ciągle to nowych specyfików, wydawania kolejnej góry pieniędzy na coś, co po prostu nie działa? Jeśli Twoja odpowiedź jest twierdząca- mogę zaproponować Ci pewien domowy sposób, dzięki któremu zaoszczędzisz pieniądze, ale i będziesz mogła przekonać się, że to działa!

Ta domowa maseczka jest bardzo łatwa i szybka w wykonaniu. I możesz ją zrobić z produktów, które na co dzień masz w domu. Nie musisz tutaj robić żadnych specjalnych zakupów…A więc do dzieła!

Składniki:
2 żółtka
½ cytryny
Wykonanie:

Wyciśnij dokładnie sok z cytryny a następnie wymieszaj go z roztłuczonymi żółtkami Tak przygotowaną maseczkę nałóż na włosy i najlepiej owiń folią. Po upływie 20 min. umyj głowę szamponem i spłucz letnią wodą. Dzięki temu włosy nie będą sztywne i zachowają naturalny zapach.

Do tak przygotowanej maseczki możesz również dodać naftę kosmetyczną. Nabłyszcza ona włosy i nadają im niezwykłej miękkości. Lepiej jednak nie stosować jej tuż przed wielkimi wyjściami, ponieważ może pozostawić na włosach dosyć intensywny zapach nafty.

Jeśli natomiast nie masz czasu ani ochoty na eksperymentowanie, ani zaufania do jakości produktów (w sumie ważne, żeby były „swojeskie”, a nie z farmy), zachęcam do sięgnęcia po ofertę Colway. Do wyboru masz, aż dwa szampony do mycia (Szampon do włosów Colway  – sygnowany przez Macieja Wróblewskiego oraz Szampon do włosów linii Natural), dwie odżywki (Maska do włosów – Wróblewski jak również Odżywka do włosów linii Natural) oraz Serum do włosów linii Natural. Wszystkie warte polecenia. Są to produkty najwyższej klasy, całkowicie naturalne i bardzo łatwe w użyciu. Ale co najważniejsze – działają wyśmienicie i pielęgnują włosy i skórę kompleksowo. Odzwyskasz blask, zdrowie i zadowolenie ze swoich włosów. I tego Ci jak najbardziej życzę.