Kolagen Natywny lub Naturalny – zbawienie dla Twojej szyi i dekoltu.

Pielęgnacja szyi i dekoltu Kolagenem Naturalnym lub Kolagenem NatywnymSzyja kobiety to jedno z tych miejsc, które w bardzo łatwy sposób potrafią zdradzić jej wiek. Dlatego warto dbać o tą cześć ciała, co w przyszłości na pewno zaowocuje obfitością komplementów;) A jak o nią zadbać? Tak naprawdę masz kilka możliwości. Jedną z nich jest codzienne wykonywanie odpowiednich ćwiczeń ujędrniających i naprężających szyję. Dla uniknięcia tzw. „podwójnego podbródka” codziennie przeciągnij wypukłą stroną łyżki od podbródka do połowy szyi. Dla zachowania jędrności i optymalnego napięcia tej części ciała, odchylaj głowę do tyłu jednocześnie napinając przy tym żuchwę. No ale co z dekoltem? Tutaj pozostają jedynie jakieś zabiegi na skórę – tylko jakie? Otóż mam dla Ciebie pewne rozwiązanie – jest nim Kolagenu Platinum lub Kolagen Natywny Pure.

Ten rewelacyjny i zupełnie naturalny kosmetyk sprawdzi się nie tylko w działaniu na skórę szyi ale i dekoltu, dzięki czemu otrzymasz niezbędne nawilżenie i ujędrnienie. Szczególnie latem istotna jest pielęgnacja tych okolic, ponieważ intensywne promienie słoneczne mogą wysuszyć skórę i przyśpieszyć procesy starzenia. Skóra na szyi jest również bardzo cienka, dlatego szybko pojawiają się na niej brzydkie zmarszczki. Mało jest w niej zarówno kolagenu jak i elastyny, stąd znacznie szybciej niż na twarzy widać na niej pierwsze objawy upływającego czasu.

Dzięki Kolegenowi Naturalnemu Platinum lub Natywnego Pure, możesz znacznie opóźnić proces starzenia się Twojej skóry. Wystarczy, że po codziennej kąpieli nałożysz bardzo cienką warstwę Kolagenu i delikatnie wklepiesz ją, najlepiej zgodnie z układem mięśni.

Dodatkowo aby zwiększyć działanie wchłaniania się Kolagenu Naturalnego, warto stosować peelingi i maseczki – proponuję od Colway, gdyż zostały one skomponowane tak, żeby potęgować działanie Kolagenu.

Pamiętaj – Twoje ciało i Twoja skóra jest inwestycją na lata. Warto zadbać o nie jak najszybciej, aby długo cieszyć się wspaniałym wyglądem jak i samopoczuciem.