ATELOKOLAGEN – WSPANIAŁY, DELIKATNY I WYJĄTKOWY DO PIELĘGNACJI SKÓRY TWARZY SZYI I DEKOLTU

Starzenie się skóry mojej i twojej jest nie tylko wynikiem wieku, lecz także wpływem czynników zewnętrznych (promieniowanie UV, skażenie środowiska, palenie papierosów i niewłaściwa pielęgnacja) i wewnętrznych związanych z zaburzeniami hormonalnymi, nieprawidłowym odżywianiem i niedoborami witamin. Jeżeli zauważysz, że twoja skóra staje się sucha, to znaczy, że zaczyna tracić zdolność do wiązania wody i zatrzymywania jej w naskórku. To właśnie staje się oznaką starzenia skóry. Nie wiek więc w 100% decyduje o jej wyglądzie, lecz to czy umiejętnie potrafisz o nią zadbać, dostarczając jej odpowiednich, aktywnie biologicznie składników.
Starzenie się to naturalny, nieunikniony proces, jednak jego skutki możesz bardzo złagodzić i oddalić w czasie. Ubytek włókien kolagenu i elastyny przyczynia się wydatnie do procesu starzenia. Mimo, iż każdy z nas ma inne geny i inną matrycę kolagenową (u jednych sieć kolagenowa w skórze jest bardziej gęsta niż u pozostałych), każdy z nas może znacznie spowolnić ten proces, stosując kosmetyki z kolagenem.

Polscy biochemicy zajęli się atelokolagenem, znanemu medycynie już od 30 lat. Odnieśli niesamowity sukces tworząc kosmetyk Atelokolagen Colway, który jeszcze w fazie projektów został przez wielu okrzykniętych mianem legendarnego, godnego II dekady XXI w. Jest on niesamowity i unikalny, w 100% hipoalergiczny, idealnie czysty biologicznie, nadający skórze świetlistość, a co ważne organizm nie traktuje go jak coś obcego i nie wytwarza najmniejszej reakcji obronnej. W medycynie używa się go do iniekcji.

Niemałe wrażenie estetyczne robi złota helisa zanurzona w przeźroczystym, wyjątkowo czystym kolagenie w butelce 50 ml. Nie jest to tylko dekoracja, lecz arcydzieło biochemii – jej struktura realnie ubywa w miarę aplikacji – wraz z otaczającym kolagenowym żelem. Po naciśnięciu dyspensera na skórze poczujesz lekko mętny żel, opalizujący złotem, aksamitny, lekki i rozkoszny o różanym zapachu, który natychmiast się wchłonie.

ATELOKOLAGEN COLWAY należy do kolejnych kosmetyków anti-age z rodziny przezroczystych żeli kolagenowych jakie są wytwarzane tylko w Polsce i są prawdziwym arcydziełem biotechnologi białek. Po jego zastosowaniu twoja skóra stanie się niewiarygodnie miękka, gładka, aksamitna w dotyku, doskonale nawilżona. Nie jest ściągnięta, ani nieprzyjemnie napięta. Zapewnia to unikalny skład trzech rodzajów niskocząsteczkowego kolagenu. Pierwszy z nich, to wyizolowane ze skór rybich molekuły potrójnej helisy (tropokolagenu), drugi to atelokolagen, czyli kolagen, który pod działaniem pepsyny uzyskuje idealną czystość biologiczną, trzeci to prokolagen, czyli łańcuchy peptydowe, które dopiero w procesach kolagenozy w organizmie miały tworzyć spirale kolagenowe.

Na pewno każdy chciałby zatrzymać proces starzenia i nawet go spowolnić lub nawet cofnąć, jeżeli ten proces już się zaczął. Dzisiaj można go spowolnić uzupełniając braki kolagenu. ATELOKOLAGEN Colway uzupełnia właśnie deficyt kolagenu, stymuluje procesy odnowy skóry, zapewnia optymalny stan nawilżenia. Skóra zyskuje naturalną ochronę przed działaniem niszczących czynników zewnętrznych i upływem czasu. Złoto wraz z peptydami kolagenowymi działa na zasadzie pompy jonowej przyspieszając migracje składników aktywnych, oczyszczając organizm poprzez skórę.

Jestem pewna, że po zapoznaniu się z jego dobroczynnym działaniem na skórę twarzy, szyi i dekoltu stanie się kosmetykiem nie tylko dla ciebie, ale również będziesz polecać go znajomym. Pomyśl przez chwilę jak przyjemnie jest używać kosmetyku, który nie tylko zapewni ci całkowitą ochronę i regenerację ale także oczyści twój organizm z wszechobecnych toksyn. Poczujesz błogi spokój, a do tego twój wygląd zmieni się diametralnie na lepszy. Spróbujesz, a zrozumiesz dlaczego tak bardzo „rozpływam” się nad nowym Atelokolagenem Colway.