Pielęgnacja dłoni z kolagenem Colway

Nasze dłonie, podobnie jak nasza twarz, jest dla nas wizytówką. Szczególnie w dzisiejszych czasach, gdy praca zawodowa wiąże się z korzystaniem z laptopa czy notebooka, odbywaniem licznych podróży służbowych i nawiązywaniem ciągle nowych kontaktów biznesowych.

Gdy podajesz komuś dłoń, chcesz być pewna, że zostaniesz odebrana pozytywnie. Wygląd Twoich paznokci i skóry jest dla Ciebie niejako wizytówką zwłaszcza na szczeblu zawodowym. Dlatego pewnie każda z nas chciałaby, aby jej dłonie były gładkie, delikatne w dotyku, a paznokcie lśniące i odpowiednio odżywione.

PIękne i zadbane dłonie z kolagenem Colway

Ponad to warto wspomnieć również o tym, że dla płci męskiej zadbane dłonie i paznokcie potrafią być równie seksowne i mieć tyle samo wdzięku, co nasza figura, czy usta. Jednak wiele z nas miewa spore trudności z odpowiednim zadbaniem o ich kondycję i wygląd. Często sen z powiek spędzają nam albo zadzierające się wciąż skórki albo problemy z łamliwością paznokci albo po prostu brak czasu na odpowiednią ich pielęgnację. Skutkiem tego są nieustannie zaniedbane dłonie i paznokcie, które zamiast z dumą eksponować – chowamy pokątnie, aby nikt ich przypadkiem nie zauważył. A przecież może być inaczej…

Kolagen Silver lub Kolagen Graphite (polecam ze względu na cenę) lub Kolagen Native Pure firmy Colway mogą pomóc Ci doprowadzić dłonie do wymarzonego wyglądu, dzięki czemu raz na zawsze pozbędziesz się kompleksów i zapomnisz o tym, że kiedyś wstydziłaś się je pokazywać. Wystarczy, że w lekko wilgotne jeszcze dłonie wetrzesz któryś z tym żeli, a następnie nałożysz krem intensywnie nawilżający. Wierzchnia skóra dłoni to dla nas prawdziwa wizytówka upływających lat, dlatego warto dbać o nią powtarzając ten zabieg nawet kilka razy dziennie.

Ten rewelacyjny żel marki Colway nie tylko zregeneruje Twoją skórę, ale również rozjaśni wszelkie na niej przebarwienia. Jeśli chcesz, aby Twoje paznokcie również dostały solidną dawkę kolagenu, po porostu „wykąp” je w kolagenie a następnie nałóż swój ulubiony lakier do paznokci. Gwarantuję, że będzie się dobrze trzymał a Twoje paznokcie dostaną solidną dawkę odżywienia.
Dodatkowym i niezwykle ważnym wsparciem jest uzależniający wręcz Krem do rąk Colway. Znam kilka osób, które posiadają kilka tubek tego kremu, w samochodzie, w łazience, przy biurku, żeby zawsze mieć go pod ręką. Nie pozostawia po sobie tłustej i denerwującej powłoki, ale wchłania się błyskawicznie, dzięki czemu nie musimy okładać swojej pracy, żeby nałożyć ten krem. Do tego bogactwo elitarnych składników, powoduje bardzo skuteczne nawilżenie, ochronę przed patogenami, utleniaczami i innymi negatywnymi skutkami otoczenia. Pokochasz ten krem.

Zatem droga Czytelniczko – jeśli masz problem z wyglądem skóry na Twoich dłoniach a Twoje paznokcie wołają o pomoc, wśród kosmetyków marki Colway na pewno znajdziesz coś dla siebie. I myślę sobie, że może to być znajomość na dłuuuugie lata….