Nanosrebro – najlepsza ochrona przed mikroustrojami.

Srebro ma bardzo długą i niezwykle ciekawą historię zastosowanie medycznego, jako bardzo silny środek antyseptyczny. W przeciwieństwie do „nowoczesnych” antybiotyków jego działanie jest ciągłe, a mikroby nie mają szans na uniezależnienie się od niego. Używanie srebra w lecznictwie jest metodą bardzo starą. Egipcjanie zauważyli, że rany szybciej i lepiej się goją pod wpływem srebra, wrzucenie srebrnej monety do mleka lub wody przedłuża ich trwałość i świeżość, a łagodny roztwór działa odkażająco w przypadku zapalenia oczu (nie podrażniając jego śluzówki) i wielu innych dolegliwości.

Dzięki nanotechnologii możliwa jest obecnie produkcja nanosrebra, można powiedzieć srebra nowej generacji. Wyodrębnia się mikroskopijne cząsteczki srebra, które są niezwykle małe – zaobserwujesz je jedynie przez mikroskop elektronowy – osiągają wielkość od 1 do 5 nanometrów. Po wielu wnikliwych badaniach okazało się, że rozdrobnienie znacznie zwiększa ich właściwości bakteriobójcze, grzybobójcze i wirusobójcze. Skuteczność nanosrebra obejmuje likwidację bakterii, grzybów, wirusów i pleśni aż w 99,9%!

Nanosrebro jest najskuteczniejszym naturalnym antybiotykiem

Czy wiesz jak działają ci mikroskopijni ,,żołnierze”, oddziały specjalne? Otóż cząsteczki srebra osiadają na błonie komórkowej mikrobów i blokują enzymy, które pomagają w rozwoju i rozmnażaniu drobnoustrojów. Umierają one śmiercią „naturalną”, nie są zatruwane jak w przypadku antybiotyków, ale dość szybko umierają, bo życie bakterii trwa dosłownie kilka minut. Nie mając więc warunków do życia i rozmnażania się, po prostu wymierają. Jest więc ono jednym z najsilniejszych, a zarazem bezpiecznym dla naszego zdrowia naturalnym antybiotykiem!!!

Nanosrebro walczy z odpornymi szczepami bakterii gronkowca złocistego, gonokoka, zapalenia płuc, paciorkowców i duru brzusznego, a co najważniejsze – wygrywa tą walkę! Powtórzmy jeszcze raz – bo nigdy za wiele – jest naturalnym skutecznym antybiotykiem. Zauważ, że natura sama wskazuje nam wiele substancji i pierwiastków, które potrafią nas ochronić przed szkodliwymi drobnoustrojami, trzeba tylko je odnaleźć i umieć wykorzystać dla naszego zdrowia. Na wszystkie nasze bolączki natura dała nam lek, tylko my nie wszystkie jeszcze odkryliśmy. Lub co gorsza… wyrzekliśmy się go, na rzecz chemicznych antybiotyków, co miało miejsce w latach 20-tych XX w., do kiedy srebro było powszechnie dostępne w aptekach jako środek antyseptyczny… a dzisiaj medycyna zaczyna bić na alarm, że pojawiają się szczepy bakterii uodpornione na dosłownie wszystkie dostępne antybiotyki. Wszystkie z wyjątkiem… srebra!

Nanosrebro jest to więc taki antybiotyk, który w przeciwieństwie do innych nie niszczy twojej dobroczynnej flory bakteryjnej. Mało tego, samo wyszukuje szkodliwe mikroby w organizmie. Swoim dodatnim ładunkiem przyciąga je i blokuje enzymy, które są potrzebne do rozwoju bakterii i drobnoustrojów. Beztlenowe bakterie i wirusy po prostu utlenia, czyli spala i już ich nie ma, przestają istnieć, a tym samym przestają nam szkodzić.

Jest w działaniu nanosrebra naturalna inteligencja. Jest jeszcze coś bardzo ważnego, chorobotwórcze mikroorganizmy nie potrafią nauczyć się odporności na to niezwykłe działanie! Na pewno słyszałeś o tym, że na wiele antybiotyków znajdują sposób i przestaje one być skuteczne. Teraz uważaj, wiadomość, która na pewno cię zaskoczy: Antybiotyki niszczą tylko 12 bakterii, a nanosrebro aż 650 chorobotwórczych bakterii, wirusów, grzybów i pleśni!

Również zewnętrznie nanosrebro ma ogromne zastosowanie w leczeniu:
– oparzeń wszystkich stopni;
– egzemy, wągrów, grzybicy, pryszczyc;
– czyraków, łuszczycy, trądzika;
– ropiejących i trudno gojących się ran;
– nadżerek;
– polipów;
– róży;
– drożdżycy pochwy;
– odmrożeń…

Potrafi zniszczyć bakterie przyspieszając znacznie gojenie i regenerację uszkodzonych komórek nie pozostawiając blizn!

Nanosrebro znajdziesz także w kosmetykach COLWAY, w dość nowym jeszcze Kolagenie Natywnym Gold. Zapoznaj się z ich dobroczynnym działaniem na twoją skórę i paznokcie.

Nanosrebro jest więc najskuteczniejszym antybiotykiem nowej generacji ponieważ, co udowodnili naukowcy działa nieprzerwanie, jego produkcja jest możliwa dzięki nanotechnologii, zabija 99,9 % bakterii, wirusów i bakterii, jest bezwonny, neutralizuje zapachy, jest przyjazny dla alergików, w rozsądnych ilościach jest bezpieczny dla ludzkiego organizmu, chroni środowisko naturalne poprzez eliminowanie związków chloru.

Myślę, że wiadomości, które ci przekazałam, wykorzystasz do właściwego wyboru produktów do pielęgnacji jakich używasz. Produkt ten wpisuje się doskonale w filozofię firmy COLWAY, która dąży do wykorzystywania najlepszych z możliwych komponentów. Dzięki temu nasze produkty zapewnią ci skuteczną, bezpieczną ochronę i regenerację zniszczonych komórek, i co bardzo ważne, na bardzo długi okres zabezpieczą przed destruktywnym działaniem drobnoustrojów. Nanosrebro stworzy bardzo ciężką barierę do przejścia, dzięki czemu Twoja skóra, a także Ty sama będziesz czuć się zdrowo i komfortowo.