Naturalny środek czyszczący do wszystkich powierzchni?

Linia Home care Colway została stworzona po to, by spełnić oczekiwania osób, które dbają nie tylko o swoje ciało i zdrowie, ale również dzięki używaniu całkowicie naturalnych produktów do pielęgnacji swojego domu, chcą zapewnić zdrowe środowisko życia sobie i swoim bliskim.

Dzięki linii Colway dla domu, będziesz mogła w zupełnie ekologiczny i naturalny sposób zadbać o schludny wygląd swojego mieszkania. Linia ta pozbawiona jest chemii, toksycznych środków, a jednocześnie zapewnia skuteczną pielęgnację Twoich wymarzonych czterech ścian.

All-in-one Ecocleaner to uniwersalny środek czyszczący z gorzkiej pomarańczy, pozwalający utrzymać czystość w całym domu. Jego bazą jest naturalny rozpuszczalnik ze skórki pomarańczy gorzkiej (D-liminen). To właśnie dzięki temu niezwykłemu składnikowi, preparat, mimo iż jest zupełnie naturalny, skutecznie odtłuszcza i oczyszcza brudne powierzchnie.

Cała formuła All-in-one Colway oparta jest na olejku z pomarańczy gorzkiej i enzymach, które zawierają jedynie alkaliczne i biodegradowalne czynne składniki.  Dlatego z powodzeniem można go wykorzystywać do sprzątania i mycia praktywnicznie wszystkich powierzchni użytkowych, luster oraz naczyń.

Jeśli do tej pory używałeś/łaś środków czyszczących dostępnych w marketach i sklepach osiedlowych, od razu zauważysz znaczącą różnice po zastosowaniu All-in-one Ecocleaner.

Przede wszystkim produkt ten nie powoduje żadnych uczuleń, alergii i ma przyjemny zapach. Co więcej – gdy go stosujesz w pobliżu mogą przebywać nawet małe dzieci, ponieważ nie powoduje on żadnych szkodliwych skutków ubocznych! Rozwiązuje też problem wielu rodzicó, których dzieci cierpią na alergie. Zmuszeni są oni do utrzymywania czystości w domu, ale wykorzystują chemiczne środki, które tylko pogarszają sytuację podrażniając dzieci. W przypadku Ecocleanera nie ma takich reakcji… Czy wyobrażasz sobie podobną historię stosując powszechnie dostępne detergenty chemiczne? Ja nie…

Produkt ten nie zawiera:
Fosforanów
Formaldehydu
Wybielaczy
Butylu
Amoniaku
Rozpuszczalników chemicznych.

All-in-one, czyli wszystko w jednym, nie jest nazwą przypadkową. Do tej pory zapewne posiadasz cały zestaw środków czyszczących – do szyb, do naczyń, do podłóg, do łazienki, do drewna itp. Wszystko to możesz zamienić jednym preparatem. I bardzo mi się w nim to podoba. 

UWAGA! All-in-one Ecocleaner nie zaleca się stosować na powierzchnię pleksi i plastiku, gdyż może spowodować ich zarysowanie.

Jeśli chcesz żyć w czystym i przyjaznym dla Ciebie i Twojej rodziny otoczeniu, warto sprawdzić co potrafi ten rewelacyjny produkt. A jest on na tyle wydajny i skuteczny, że na pewno na długo stanie się gościem w Twoim domu…