Dlaczego bolą nas stawy?

Czy zastanawiałeś się – drogi czytelniku – skąd się borą te okropne bóle stawów? Kolana nie chcą się zginać, a jak się zegną, to nie można rozprostować , bo ból nie pozwala. W nocy też jest podobnie,przewracamy się z boku na boku,nie możemy zasnąć. Szukamy leków od bólu aby wreszcie usnąć. Leki te bardzo uszkadzają nasz żołądek i nerki.

Jednak nasza świadomość na ten temat jest bardzo skąpa. Często też z lenistwa nie chce nam się czytać artykułów na ten temat. A jak zaczyna coś się dziać, to do lekarza po leki od bólu, idziemy po najmniejszej linii oporu.

Okazuje się, że rozwiązanie wielu tego rodzaju problemów nie musi być aż tak trudne. Wystarczy tylko stosować kolagen w kapsułkach Colvita zawierający bogactwo niezwykle łatwo przyswajalnych aminokwasów, minerałów i witamin. Zawsze w połączeniu z naturalną witaminą C, najlepiej witamina C-olway, gdyż cechuje się najwyższą biodostępnością. Wystarczy aby nasz organizm miał pod dostatkiem materiału, a nasze problemy ze stawami skończą się dość szybko szybko. Dzieje się tak dlatego, że nasz organizm ma cudowną zdolność samoregeneracji, musimy tylko dostarczyć mu odpowiednich materiałów. A Colvita dostarcza całe ich bogactwo.

To bardzo prosto zrozumieć, jeżeli nie posmarujemy łożyska, to będzie ocierać i zgrzytać, aż w końcu się zatrze i stanie. Podobnie są zbudowane nasze stawy, z tą jednak różnicą, że zaczynamy odczuwać ból.

Na łączeniu kości są pokryte błoną stawową, łączą się ze sobą za pomocą „łożysk”, gdzie jest wytwarzana maź smarująca. To ona jest odpowiedzialna za nasze stawy, aby nie zgrzytały i były odpowiednio nawilżone. Ta ważna maź zbudowana jest głównie z nieregularnych włókien kolagenowych.Więc wysoki poziom kolagenu oznacza zdrowsze stawy.

Stawy to nie tylko kolana, ale także łokcie, biodra i cała masa innych połączeń kostnych . Gdy nasze kości zaczynają trzeć jedna o drugą, odczuwamy wtedy okropny ból i jakość naszego życia ulega wtedy ograniczeniu. Często musimy zrezygnować z wielu przyjemność, jak sport. Często bywa tak, że musimy zrezygnować z… pracy.

Nadmierny wysiłek fizyczny również prowadzi do przyśpieszonego zużycia się kolagenu w naszych stawach, a przez to do ich przedwczesnego zużycia się. Ten brak musimy regularnie uzupełniać. No chyba, że mamy ochotę na sztuczne biodro. Wtedy lekarz podczas operacji nasz uszkodzony staw usunie i wszczepi nam protezę. Do końca życia zmuszeni jesteśmy do łykania leków.

A można przecież tego wszystkiego uniknąć, poprzez odpowiednią profilaktykę. Wystarczy tylko do swojej codziennej diety dołączyć produkty bogate w kolagen lub całkowicie bezpieczny dla naszego organizmu kolagen w kapsułkach Colvita.

Warto pamiętać, że niedobór kolagenu w naszym organizmie to nie tylko osłabione stawy ale także sztywnienie mięśni, osłabienie tkanki łącznej, ścięgien i przyczepów mięśniowych. To cenne białko, którego nasz organizm potrzebuje do życia i prawidłowego funkcjonowania.

Kapsułki z kolagenem rybim Colvita to wysoko przyswajalne połączenia wolnych aminokwasów, witamin i microelementów. Powodują odbudowę kolagenu we wszystkich częściach naszego ciała, również skóry, włosów i paznokci.

Już po miesiącu odczujemy i zobaczymy znaczną poprawę. Nasze życie stanie się łatwiejsze i przyjemne, pozbawione okropnego bólu, skrzypienia i sztywnienia stawów i mięśni. Wrócimy do sportu i aktywności, której musiałeś się już wyrzec. Nasza skóra zaś stanie się lepiej nawiżolna i odżywiona. Zacznie zwyczajnie lśnić życiem i świeżością.

Aż przyjemnie usłyszeć, że taka czeka nas przyszłość tylko po zastosowaniu Kolagenu Naturalnego w postaci kapsułek COLVITY.

I tego ci – drogi czytelniku – serdecznie życzę.