Aminokwasy a zdrowie naszych włosów.

Która z Was chciałaby mieć piękne, gęste, lśniące i zawsze idealnie układające się włosy – ręka do góry! Pytanie jest chyba retoryczne, bo tutaj może być tylko jedna odpowiedź – my wszystkie! Niestety w praktyce wygląda to nieco inaczej…

Nasze włosy często się puszą, są pozbawione objętości i życia, albo w ogóle nie chcą ułożyć się tak, jakbyśmy tego chciały… Coraz trudniej utrzymać wewnętrzną równowagę organizmu, co ściśle ma związek z odbudową struktury naszych włosów.

Każdy nasz włos zbudowany jest z białka keratynowego. Jeśli w naszym ustroju zaczyna go brakować, wówczas nasze włosy stają się niezwykle cienkie i łamliwe. Do prawidłowego ich wzrostu potrzebne są witaminy, makro i mikroelementy a przede wszystkim aminokwasy. Niestety z powodu nadmiaru otaczającego nas z każdej strony niezbyt zdrowego i wartościowego jedzenia, często zapominamy albo zwyczajnie nie jesteśmy w stanie dostarczać naszemu organizmowi tego, co jest nam najbardziej potrzebne w pożywieniu.

Tak właśnie w odpowiedzi na potrzeby tysiąca kobiet, powstał suplement diety Colvita, który uzupełni niedobory aminokwasów i mikroelementów i doprowadzi do optymalnego odżywienia naszego organizmu. A po czym poznasz, że poziom aminokwasów uległ poprawie? Wystarczy, że po kilku tygodniach od rozpoczęcia suplementacji zbadasz swoją grubość włosa i wówczas zobaczyć diametralną różnicę. Dzięki Colvicie Twoje włosy nabiorą w końcu życia i będą takie, o jakich zawsze marzyłaś.

Warto byś była świadoma tego, iż niedobory aminokwasów dotyczą całego naszego organizmu. Co to oznacza? Mianowicie to, że brakuje ich tak samo w naszych organach wewnętrznych, paznokciach, skórze… i włosach. Z tą jednak różnicą, że dopiero gdzieś na końcu organizm zaczyna uzupełniać braki w naszych włosach. Ale dla nich najważniejsze jest poprawienie kondycji i funkcji fizjologicznych naszej skóry, które ulegną widocznej poprawie. Skóra będzie po prostu zdrowa, a zdrowa skóra, oznacza zdrowe i piękne włosy. Pamiętajmy również, że aby uzyskać oczekiwany efekt, suplementy należy przyjmować regularnie i już do końca życia… Niestety, nie da się ich uzupełnić na zapas, ciągle trzeba dbać o ich właściwy poziom.

Oczywiście mówię tutaj o odżywianiu włosów od wewnątrz. Nie zmienia to w niczym potrzeby poprawnej ich pielęgnacji używając odpowiednich szamponów, odżywek lub/i masek, pamiętając przy tym, żeby nie nadwyrężać ich zbyt intensywnymi zabiegami fryzjerskimi. W ofercie Colway znajdziecie dla siebie świetną ofertę – szampony, odżywki i serum do łosów, które we wszystkich wymiarach zaopiekują się tak Twoimi włosami jak i skórą głowy.

A zatem – moja droga Czytelniczko – już dziś możesz wpłynąć na wygląd swoich włosów. Już dziś możesz zmienić swoje przyzwyczajenia aby zastąpić je nowymi – naszą dzisiejszą bohaterką – Colvitą. I gwarantuję Ci – to się naprawdę opłaci.