Wpływ Kolagenu Naturalnego na „pomarańczową skórkę”.

Najdroższa Czytelniczko,

Mam dla Ciebie dwie wiadomości – jedną dobrą, drugą złą. Może zacznijmy od tej złej… Nigdy nie uda Ci się całkowicie wygrać walki z cellulitem. Niestety badania w tej materii są brutalne – jeśli obciążają Cię geny, wówczas jesteś narażona na borykanie się z tym problemem dopóki stąpasz po tym padole. Jednak ta dobra wiadomość jest taka, że w obecnych czasach istnieje gama profesjonalnych produktów (takich jak kosmetyki Colway), która zdecydowanie ułatwi Ci zmagania z efektem „pomarańczowej skórki”.

Proces likwidacji cellulitu dobrze by było rozpocząć od wykonania peelingu, który złuszczy stary, martwy naskórek i przygotuje bazę pod następne zabiegi. I w tym pomocny Ci będzie Peeling Kolagenowy Colway ze sproszkowanym koralowcem. Dodatkowo rozmasuje on Twoje ciało i pobudzi krążenie. Dzięki niemu koloryt skóry wyraźnie się wyrówna a pozostałe kosmetyki lepiej się wchłoną i będą efektywniejsze.

Kolejnym krokiem powinno być nałożenie Kolagenu Naturalnego Silver. Pamiętaj, że jedynie regularne stosowanie tego żelu przyniesie oczekiwane rezultaty. Aplikuj kolagen 2 razy dziennie na wilgotną skórę, przy tym delikatnie wklepuj go, najlepiej ruchami zgodnymi z układem mięśni.
Następnie taką „wisienką na torcie” niech będzie Serum Wyszczuplające Anti-Cellulit. Jest to balsam do ciała o niezwykle intrygującym zapachu capucccino, który na pewno pobudzi Twoją skórę do pracy. Produkt należy intensywnie wcierać, jednocześnie masując partie pokryte grudkami, aż do całkowitego wchłonięcia. Jest to produkt aż „przeładowany” substancjami aktywnymi, pobudzającymi metalizm, a przez to spalanie tłuszczu oraz regenerującymi skórę. Efekty są niesamowite, a przez to, że regenerujemy i wzmacniamy skórę – trwałe.

Najdroższa Czytelniczko – nie zapominaj, że taki zestaw antycellulitowy z Kolagenem Naturalnym wraz z jednoczesnym stosowaniem diety i w miarę regularną aktywnością fizyczną, zapewni Ci solidną ochronę przed tą paskudną zmorą – cellulitem. Zwalczanie go powinno być połączone z wieloma różnymi działaniami, gdyż tylko w grupie jest siła. Jeśli będziesz tego świadoma, myślę, że na efekty nie będzie trzeba czekać zbyt długo…

Pozdrawiam Cię serdecznie i życzę sukcesów!